Cline kinkiet elewacyjny 1xLED/3W/3000K czarna 11377
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do ogrodu, tarasu, świetnie rozświetlić również schody na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 80 stopni |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 6,3 cm |
| Wysokość | 9,7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 