Nilo lampa wisząca 3xGU10 złota LP-0110/3L GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi, złotymi kloszami. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 52 cm x 11,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 119,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 