Pastello lampa wisząca 1xE27 złota/żółty ST-DN399A
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze żółtym. Oprawa wykończona w kolorze szczotkowanego złota. Lampa ozdobiona szklanymi elementami w kolorze żółtym i zielonym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 60 cm - 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm / 8 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | żółty, zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 