Plons lampa sufitowa LED/34W/3000K mosiądz MOD283CL-L34BS3K
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Lampa nada naszemu wnętrzu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 34 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2040 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 60 cm x 58 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |


by 