Masso lampa wisząca 1xG9 czarna czerwona PND-59839-1-RED
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym z filcowym dodatkiem w kolorze czerwonym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 118 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + czerwony |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, filc, szkło |


by 