Sevil kinkiet 1xLED 5W złoty WL-34403-1-HBR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 303 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19,5 cm |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal, akryl |


by 