Paita lampa wisząca 1xLED 9W czarna LE44350
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 746 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 13 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 