Sila D30 lampa wisząca 1xE27 ceglasta beżowa 10954
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kolorze beżowym. Oprawa lampy wykończona w kolorze ceglanym. Prosta forma lampy, z subtelnym akcentem kolorystycznym, nadaje wnętrzu lekkości i elegancji. Otwarta konstrukcja eksponuje żarówkę, co pozwala na uzyskanie nastrojowego, dekoracyjnego oświetlenia. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | ceglasty |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 