Asunta lampa wisząca 1xE27 czarna czerwona LE44658
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Dodatkowy element wykonany z betonu dekoracyjnego w kolorze czerwonym sprawi, że lampa sprawdzi się zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + czerwony |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, beton, szkło |


by 