Fosse kinkiet 1xE27 złoty WL-408817-1-HBR-WH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym, białym kloszem. Podstawa wykończona w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 