Tensa lampa wisząca 3xE27 czarna/brąz 345703-11
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami wykonanymi ze sznurka. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 55 cm x 11 cm |
| Wysokość | 50 cm - 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, sznurek |


by 