Orinoco lampa wisząca 2xLED 70W srebrna LE44531
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Srebrna lampa wykonana z aluminium, to idealny dodatek do Twojej sypialni i salonu. Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 70W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 4117 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 63 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | srebrnym |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 