Dakar lampa sufitowa 4xE27 taupe 63401
towar niedostępny
Opis
To efektowna, czteropunktowa lampa sufitowa w neutralnym kolorze, idealna do salonu, jadalni czy sypialni, stanowiąca zarówno źródło światła, jak i element dekoracyjny. Kolor naturalny beż, jest tak delikatny i neutralny że wkomponuje się do większości pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 41 cm x 41 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | taupe (odcień szaro-brązowo-beżowy) |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 