Classic lampa stołowa 1xE27 mosiądz patynowany 508
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa stołowa z materiałowym abażurem w kolorze écru ze złotym paskiem. Elementy metalowe wykończone w kolorze patynowanego mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 27 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz patynowany |
| Kolor klosza / abażura | ecru ze złotym paskiem |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |


by 