Melody żyrandol świecznikowy 5xE14 patyna 1611
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol świecznikowy 5 punktowy wykonany z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze patyny z dodatkiem kryształowym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 52 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,43 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 