Corvizo lampa wisząca 4xG9 złota LE45275
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego złota. Ozdobne elementy wykonane z kamienia naturalnego (trawertyn), zachwycają niepowtarzalną strukturą która jest nieunikalna. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 225 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kamień naturalny (trawertyn) |


by 