Spark Spiral XXL lampa wisząca 2xLED 280W CCT złota AZ6898
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Zaprojektowana z myślą o osobach, które preferują oświetlenie kaskadowe w swoich aranżacjach. Jej imponujący złoty kolor dodaje elegancji, a nowoczesny design sprawia, że stanowi ona prawdziwą ozdobę wnętrza. Lampa ta doskonale sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach z wysokimi sufitami, gdzie będzie mogła zaprezentować swoje walory w pełnej okazałości. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 280W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 370 lm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształ |


by 