Flow lampa wisząca 13xLED 180W czarna AZ6817
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 13 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. FLOW to lampy kaskadowe, które wyspecjalizowane są w oświetlaniu pomieszczeń o wysokich sufitach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji oraz efektem świetlnym, który tworzy, lampa ta staje się dominującym elementem aranżacji wnętrza. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. 3-STEP DIMM to funkcja, która umożliwia 3-stopniową regulację natężenia światła za pomocą standardowego, ściennego włącznika (zazwyczaj 100%, 50%, 25%).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 13-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 180W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 44 cm |
| Wysokość | 500 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 6,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 