Euforia D13 lampa wisząca 1xLED 6W chrom AZ6797
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Jej chromowane wykończenie w połysku oraz transparentny klosz sprawiają, że lampa nie tylko pięknie wygląda, ale jest również bardzo praktyczna. Dzięki swojej wysokości i rozmiarom, doskonale dopasowuje się do różnych aranżacji wnętrz, zarówno w salonie, sypialni, jadalni, jak i w kuchni. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 13 cm x 7 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 