Ines lampa wisząca E14 złota AZ5763
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanym kloszem w kolorze przeźroczystym z pęcherzykami powietrza. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości. Doskonale wkomponuje się w różnorodne aranżacje, dodając im szyku i charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 