Kant S oprawa sufitowa do zabudowy GU10 IP44 biała AZ6050
towar niedostępny
Opis
Oczko podtynkowe kwadratowe nieruchome wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze białym. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP44, lampa ta jest przystosowana do użycia w miejscach narażonych na wilgoć, co czyni ją idealnym wyborem do pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia czy garderoba.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 8,5 cm x 8,5 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium |
| Uwagi | Szerokość otworu montażowego: 7 cm |


by 