Novia lampa wisząca E27 czarna dymiony 108854
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym szarym dymionym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi oraz uniwersalnej czarnej kolorystyce, lampa ta nadaje się idealnie zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Możliwość regulacji wysokości. Czarny przewód tekstylny 350 cm z włącznikiem i wtyczką. Do montażu na hak.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 12,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21,5 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | Czarny przewód tekstylny 350 cm z włącznikiem i wtyczką |


by 