Oxford lampa wisząca 3xE14 antyczny mosiądz 108975
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa wisząca 3 punktowa z abażurami w kolorze złamanej bieli. Klasyczny design i miękkie klosze dają ciepłą, przyjazną atmosferę nad stołem lub biurkiem. Trzy źródła światła zapewniają równomierne i hojne oświetlenie. Możliwość regulacji wysokości
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 82,5 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 30 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | złamana biel |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 