Mulan lampa wisząca 1xG9 czarna 1621/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca MULAN to kwintesencja minimalistycznego designu. Elegancki, kopułowy klosz w połączeniu z kulistym źródłem światła zapewnia funkcjonalne i nastrojowe oświetlenie, idealne nad stół w jadalni, wyspę kuchenną lub do designerskiej strefy wypoczynku. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | metalowy 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | metalowy 30 cm , szklany 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 