Ritual L lampa wisząca 1xG9 biała 1631/1L
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości. To uniwersalne oświetlenie doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną, jako oświetlenie punktowe lub dopełnienie aranżacji w sypialni. Ta lampa to połączenie stylu, prostoty i funkcjonalności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 40 cm x 31 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | metalowy 40 cm x 31 cm, szklany 10 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 