Cono D33,5 lampa wisząca 1xE27 brązowa 10038
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze brązowym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33,5 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 