Bester lampa wisząca 4xE14 czarna bursztyn 63402
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Idealnie pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 105 cm x 15 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 