Verta Pro lampa wisząca 3xE27 czekoladowy brąz drewno 62625
towar niedostępny
Opis
Verta charakteryzuje się surowym, a jednocześnie ocieplonym designem, idealnym nad stół lub wyspę kuchenną. Lampa oparta jest na podłużnej belce z jasnego, naturalnego drewna, do której przymocowane są trzy klosze. Całość zwiesza się na dwóch czarnych przewodach z drewnianej podsufitki. Połączenie drewna z ciemnym metalem nadaje jej charakteru skandynawskiego z nutą loftową.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 97 cm x 27 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czekoladowy brąz + drewno |
| Kolor klosza / abażura | czekoladowy brąz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 