Coreo kinkiet elewacyjny kierunkowy z czujnikiem ruchu LED 20W CCT czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet LED elewacyjny ogrodowy o dużej mocy z regulowanym kątem pochylenia głowicy (obrót o 350 stopni) oraz czujnikiem ruchu i zmierzchu PIR. Idealnie sprawdzi się do podświetlenia np. terenu wokół garażu, drzwi wejściowych czy w każdym innym miejscu gdzie potrzeba doświetlić większy teren.
Możliwość ustawienia barwy światła LED w oprawie w zakresie: 3000K biały ciepły, 4000K biały neutralny, 6500K biały zimny.
Oprawa w kolorze czarnym z matową szklaną osłoną na ledy. W zestawie dwa kołki rozporowe do montażu w ścianie. Wysoka jakość wykonania i ochrony. Klasa IP54 chroni przed pyłem i strumieniem wody.
Funkcje czujnika ruchu:
- regulowany czas świecenia: 10 s - 5 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 10 - 2000 lux
- wykrywanie ruchu: max. 8 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| Kąt świecenia | 73 stopnie |
| Strumień świetlny | 2476/2750/2625 lm w zależności od ustawionej barwy światła 3000/4000/6500K |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 