Luxora kinkiet LED 20W 3000K nikiel 11711
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz utworzony z kryształków w formie sztabek. Podstawa metalowa wykończona w kolorze nikiel. Kinkiet nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji, a kryształki pięknie rozproszą światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 59 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 