Toronto lampa wisząca LED 64W srebrna 7095-0163
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Duża lampa Toronto w kolorze srebrnym matowym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć nowoczesny design z funkcjonalnością. Dzięki swoim rozmiarom lampa równomiernie oświetla stół jadalniany lub salon, tworząc komfortowe warunki do codziennego użytkowania. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 64W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - możliwość ściemniania ściemniaczem naściennym (należy dodatkowo dokupić). |
| Strumień świetlny | 7700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 97 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | srebrny matowy |
| Kolor klosza / abażura | srebrny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 