Bormes plafon 5xLED 72W piaskowy złoty 9069-513
towar niedostępny
Opis
Plafon 5 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa BORMES dostępna jest w subtelnym, eleganckim kolorze piaskowym "Sand", który harmonijnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Dzięki swojemu kolorowi, plafon ten będzie idealnym uzupełnieniem dla każdego wystroju. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 72W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 8800 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 125 cm x 55 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | piaskowy "Sand" + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |


by 