Elizabeth Sabia kinkiet 1xE27 beżowy 11166
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z lnianym abażurem. Smukłe, matowe konstrukcje w ciepłym odcieniu beżu doskonale współgrają z lnianym abażurem. Tkanina nadaje całości przytulności i delikatnie rozprasza światło, tworząc we wnętrzu nastrojową atmosferę. Lampę można zestawiać w różnych pomieszczeniach – od salonu i sypialni, przez jadalnię, aż po domowe biuro – tworząc konsekwentną i elegancką aranżację świetlną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 33 cm |
| Wysokość | 38,5 cm |
| Waga | 0,43 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | len naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, len |


by 