Abruzzo-Milano lampa sufitowa 10xG9 złota ABR-ZWZ-10XG9
towar niedostępny
Opis
Lampa Elegante to prawdziwe dzieło sztuki, łączące w sobie niepowtarzalny i elegancki design z najwyższą jakością wykończeń. Niezwykły żyrandol, który nada subtelny akcent osobowości każdej przestrzeni, czyniąc ją wyjątkową. Białe klosze - kule - nadają lekkości i subtelności.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 71 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 