Rossi-Milano lampa wisząca 1xE27 złota ABR-KGR-E27
towar niedostępny
Opis
Odkryj niezwykłą lampę wiszącą Milano E27, ta lampa to połączenie naturalnego uroku i śródziemnomorskiego designu z najwyższym standardem wykończenia. Dzięki niej możesz nadać swojej przestrzeni wyjątkowy, dystyngowany charakter, który wyróżni ją spośród innych. Dodatkowym atutem jest regulowana długość liny zawieszenia, co pozwoli dostosować ją do konkretnego wnętrza.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 197 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 