Conte -Milano lampa wisząca 6xE27 złota ABR-LWZC-6XE27
towar niedostępny
Opis
Lampa Wisząca złota szklane kule Abruzzo Conte 6xE27 łączy w sobie wyjątkowy i elegancki design.Jest doskonała zarówno do użytku w domu, jak i w lokalach usługowych. Idealnie pasuje do jadalni, sypialni, kuchni, biur, salonów, restauracji czy kawiarni. Dodaje nie tylko funkcjonalności, ale także charakteru i elegancji każdej przestrzeni.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 85 cm x 35 cm |
| Wysokość | 162 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 