Riccardo-Milano kinkiet 1xE14 złoty ABR-KRR-E14
towar niedostępny
Opis
Kinkiet Złoty Kula Mleczna Abruzzo Milano III E14 to rozwiązanie, które łączy unikalny i elegancki design z najwyższą jakością wykonania. Ta designerska lampa wniesie niepowtarzalną osobowość do każdego pomieszczenia, czyniąc je wyjątkowym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 27 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 