Bari-Milano lampa wisząca 2xE27 złota ABR-LWB-E27
towar niedostępny
Opis
Lampa Bari 2xE27 to idealna propozycja dla wszystkich poszukujących wyjątkowego oświetlenia, które nada osobowość każdej przestrzeni. Ta podwójna lampa wisząca z metalu i szkła łączy w sobie unikalny i elegancki design z najwyższą jakością wykonania.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 33 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 