Aigo kinkiet LED 9W 4000K biały
towar niedostępny
Opis
Kinkiet natynkowy z wbudowanym źródłem światła LED w kolorze białym. Dzięki kompaktowym wymiarom i minimalistycznemu designowi świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych, biurowych czy komercyjnych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 765 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 