Aleria D30 plafon 1xLED/28W biały PLF-39573-300S-28W-WH
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Oprawa wykończona w kolorze białym. Barwa świetlna lampy wynosi Przód: 2800K + 4000K + 6000K, boki lampy zawsze świecą w barwie: 2800K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 30 cm x 30 cm |
| Wysokość | 2,4 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 