Alina LED lampka biurkowa z uchwytem do stołu czarna
towar niedostępny
Opis
Lampka biurkowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Elastyczne ramie lampki pozwala na ustawienie źródła światła według własnych wymagań. Zacisk umożliwia przytwierdzenie podstawy do krawędzi blatu lub półki. Wyłącznik zabudowany w kloszu lampki. Długość kabla przyłączeniowego - ok. 150 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Wysokość | 55 cm (max. 68 cm) |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 