Amador lampa podłogowa LED 21W CCT nikiel 442410107
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Uderzający łuk zdobi filigranowy pierścień świetlny, który zapewnia przyjemne światło i tworzy nastrojową atmosferę – elegancką, nowoczesną i jednocześnie przyciągającą wzrok. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego regulatora światła. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem. Wyłącznik nożny w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą nożnego włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 2500K - 3500K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Szerokość | 45 cm |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 35 cm |
| Wysokość | 205 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm |
| Waga | 14,8 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 