Amis lampa sufitowa podtynkowa spot 2xGU10 czarna 10807
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa podtynkowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampy AMIS łatwo dopasować do różnorodnych aranżacji wnętrz. Ich charakterystycznym elementem jest ryflowany, wymienny ring w złotym odcieniu, który dodaje elegancji i subtelnie ociepla światło. Możliwość wymiany ringu pozwala na dostosowanie wyglądu lampy do indywidualnych preferencji. Otwór montażowy: 26,5 cm x 3,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 46 cm x 22 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 