Anaya lampa wisząca 1xLED/24W czarna 336511-02
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym silikonem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1920 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 40 cm x 6 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |


by 