Anillo 80 lampa wisząca LED 36W 3000K czarna MSE1501100598
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym imitującym kryształki. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym połysku. Możliwość regulowania wysokości. Oprawa doskonale odnajdzie się w designerskich i nowoczesnych wnętrzach, zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i w domowym zaciszu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| Strumień świetlny | 2880 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny połysk |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 