Apilo lampa sufitowa (spot) 1xGX53 czarna
towar niedostępny
Opis
Kinkiet spot natynkowy 1 punktowy z możliwością regulacji położenia źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa posiada wszystkie niezbędne elementy do montażu i podłączenia. Lampę montuje się do ściany lub sufitu za pomocą dwóch kołków rozporowych które są częścią zestawu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,4 cm |
| Wysokość | max. 12 cm (min. 8 cm) |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 