Aqua 2 IP54 lampa sufitowa tuba biała do łazienki
towar niedostępny
Opis
Sufitowa oprawa punktowa nieruchoma w kolorze białym z podwyższoną klasą szczelności IP54 (np. do łazienki). Oprawa od spodu ma wbudowaną szybkę. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GU10.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 