Arcos lampa sufitowa tuba kierunkowa czarna
towar niedostępny
Opis
Oprawa z możliwością regulacji kierunku światła w kolorze czarnym. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GU10 (uwaga ! - żarówka AR111 GU10).
Uwaga: na zdjęciu pokazana jest oprawa z żarówką, która wypełnia cały metalowy pierścień. Żarówkę GU10 AR111 należy dokupić osobno. Proponowane żarówki pokazane są pod danymi technicznymi.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13,9 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 