Ardila kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem zmierzchu czarny 211660132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1 punktowy ze szklanym kloszem. Oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika światła. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 