Argus oprawa do zabudowy (z pilotem) RGBW 2xLED/ 4W+1W czarna 653610132
towar niedostępny
Opis
Oprawa podtynkowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym matowym. Wbudowany ściemniacz. Funkcja pamięci. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem. Pilot. Zmiana kolorów - RGBW. Oprawa zawiera źródła światła, które można niezależnie włączać. Montaż na ścianie lub suficie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4W + 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 0,15 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie . 5 lat gwarancji na diody LED |
| Lampa z pilotem | tak |


by 